Komunikace a média

Pořádání konference "Forum Elektromobilita 2023" a doprovodné mediální série

Rok

2023

Klient

ČEZ, ŠKODA AUTO, Orlen Unipetrol, Hyundai, PRE, E.ON, VWFS, Drivalia, Toyota, MG, Bosch, Kia, Daimler Trucks, Iveco, Volvo, Huawei, Teplárny Brno, CS Cargo, Vitesco , Shell, Veolia a další

Spolupráce

Ve spolupráci s Economia

Role LEEF

LEEF byl zodpovědný za přípravu programu a věcného obsahu konference i doprovodných mediálníck aktivit. V rámci konference Fora elektromobilita zajišťoval odbornou výstavu produktů a služeb pro elektromobilitu a možnost testovacích jízd.

Šestý ročník Fora elektromobilita se letos zaměřil kromě bateriové elektromobility (osobní a těžká vozidla) i na oblast vodíkové mobility. Více než 60 řečníků z ČR i ze zahraničí se věnovalo zejména praktickým otázkám elektrifikace fleetů, dále měnící se legislativě, inovacím i výstavbě dobíjecí sítě a mnoha dalším tématům. Nejvyšší představitelé partnerů Fora elektromobilita se za účasti politické reprezentace sešli k diskusi na moderované Byznysové snídani. Forum i téma elektromobility byly podpořeny odbornými články a komentáři a Magazínem HN.

⚪︎ Dvoudenní konference Fora elektromobilita 2023 o současnosti
a budoucnosti bateriové a vodíkové elektromobility
⚪︎ Více než 60 řečníků z ČR i ze zahraničí, více než 900 účastníků, 36 partnerů, 25 vystavovatelů
⚪︎ Rozšířená prezentace vozidel významných automobilek a dalších produktů a služeb pro e-mobilitu, včetně elektrických trucků
⚪︎ Byznysová snídaně – moderovaná diskuse na téma Elektromobilita v ČR
⚪︎ Speciální vydání HN a Magazínu HN s tématikou elektromobility

Ivana Cmíralová

Jednatel, LEEF Technologies

Ivana Cmíralová, Jednatel, LEEF Technologies

o společnosti

LEEF TECHNOLOGIES

Jsme společnost, která se specializuje na rozvoj projektů v čisté energetice a dopravě. Zabýváme se rovněž analýzami trhu, rozvojovými koncepcemi a strategiemi zavádění nových technologií. Na trhu působíme od roku 2010. Po celou dobu naší existence se zaměřujeme na elektromobilitu, bateriovou akumulaci a technologicky komplexní projekty. V poslední době se věnujeme též projektům zeleného vodíku.

Elektromobilita

Rozvoj dobíjecí infrastruktury, elektrifikace fleetů, pokročilá dobíjecí rešení. Forum elektromobilita. Portál elektromobilita.

Bateriová akumulace

Bateriové systémy a jejich aplikace: podpůrné služby, autonomní vyroba, optimalizace příkonu apod. Druhotné využití EV baterií.

Vodík

Výroba, skladování a distribuce bezemisního a nízkoemisního vodíku. Integrace s OZE a bateriovou akumulací. PPA kontrakty.

komplexní projekty

Integrace více technologií. Optimalizace lokální výroby/spotřeby. Flexibilita pro podpůrné služby. Lokální distribuční sítě. Komunitní energetika.

Náš tým

Dlouholeté zkušenosti zejména z energetiky a financí. Efektivita daná více než pětiletou úzkou spolupráci jádra týmu. Baví nás nová energetika a baví nás to spolu.