Komunikace a média

Pořádání konference "Forum Elektromobilita 2022" a doprovodné mediální série

Rok

2022

Klient

ČEZ, ŠKODA AUTO, Orlen Unipetrol, Hyundai, ABB, PRE, E.ON, EY, VW, Kia, Jaguar, CSG, CS Cargo, Volvo Trucks, Renault Trucks, Mercedes Bens Trucks, Veolia, Eurowag, LeasePlan a další

Spolupráce

Ve spolupráci s Economia

Role LEEF

LEEF byl zodpovědný za přípravu programu a věcného obsahu konference i doprovodných mediálníck aktivit. V rámci konference Fora elektromobilita zajišťoval odbornou výstavu produktů a služeb pro elektromobilitu a možnost testovacích jízd.

Pátý ročník Fora elektromobilita se letos zaměřil kromě bateriové elektromobility (osobní a těžká vozidla) i na oblast vodíkové mobility. Více než 70 řečníků z ČR i ze zahraničí se věnovalo zejména praktickým otázkám elektrifikace fleetů, dále měnící se legislativě, inovacím i výstavbě dobíjecí sítě a mnoha dalším tématům. Nejvyšší představitelé partnerů Fora elektromobilita se za účasti politické reprezentace sešli k diskusi na moderované Business snídani. Forum i téma elektromobility byly podpořeny odbornými články a komentáři a Magazínem HN.

⚪︎ Konference Fora elektromobilita 2022 proběhla ve třech dnech
⚪︎ Více než 70 řečníků z ČR i ze zahraničí, 800 účastníků, 35 partnerů, 25 vystavovatelů
⚪︎ Rozšířená prezentace vozidel významných automobilek a dalších produktů a služeb pro e-mobilitu, včetně elektrických trucků
⚪︎ Public-Private Business snídaně: moderovaná diskuse na téma Elektromobilita v ČR: Nevyhnutelnost a příležitost
⚪︎ Speciální vydání HN a Magazínu HN s tématikou elektromobility

Ivana Cmíralová

Jednatel, LEEF Technologies

Ivana Cmíralová, Jednatel, LEEF Technologies

o společnosti

LEEF TECHNOLOGIES

Jsme společnost, která se specializuje na rozvoj projektů v čisté energetice a dopravě. Zabýváme se rovněž analýzami trhu, rozvojovými koncepcemi a strategiemi zavádění nových technologií. Na trhu působíme od roku 2010. Po celou dobu naší existence se zaměřujeme na elektromobilitu, bateriovou akumulaci a technologicky komplexní projekty. V poslední době se věnujeme též projektům zeleného vodíku.

Elektromobilita

Rozvoj dobíjecí infrastruktury, elektrifikace fleetů, pokročilá dobíjecí rešení. Forum elektromobilita. Portál elektromobilita.

Bateriová akumulace

Bateriové systémy a jejich aplikace: podpůrné služby, autonomní vyroba, optimalizace příkonu apod. Druhotné využití EV baterií.

Vodík

Výroba, skladování a distribuce bezemisního a nízkoemisního vodíku. Integrace s OZE a bateriovou akumulací. PPA kontrakty.

komplexní projekty

Integrace více technologií. Optimalizace lokální výroby/spotřeby. Flexibilita pro podpůrné služby. Lokální distribuční sítě. Komunitní energetika.

Náš tým

Dlouholeté zkušenosti zejména z energetiky a financí. Efektivita daná více než pětiletou úzkou spolupráci jádra týmu. Baví nás nová energetika a baví nás to spolu.