Komunikace a média

Pořádání konference "Forum elektromobilita 2021" a doprovodné mediální série

Rok

2021

Klient

Partneři Fora

Spolupráce

Ve spolupráci s Economia ČEZ, ŠKODA AUTO, Orlen Unipetrol, Hyundai, ABB, PRE, E.ON, innogy, EY, Bosch, Audi, Kia, Mercedes - Benz, Huawei, IBG, Scania a další

Role LEEF

LEEF byl zodpovědný za přípravu programu a věcného obsahu konference i doprovodných mediálníck aktivit. V rámci konference Fora elektromobilita zajišťoval odbornou výstavu produktů a služeb pro elektromobilitu a možnost testovacích jízd.

Čtvrtý ročník Fora elektromobilita se letos zaměřil kromě bateriové elektromobility (osobní a těžká vozidla) i na oblast vodíkové mobility. Více než 60 řečníků z ČR i ze zahraničí se věnovalo zejména praktickým otázkám elektrifikace fleetů, dále měnící se legislativě, inovacím i výstavbě dobíjecí sítě a mnoha dalším tématům. Nejvyšší představitelé partnerů Fora elektromobilita se za účasti politické reprezentace sešli k diskusi na moderované Business snídani. Forum i téma elektromobility byly podpořeny odbornými články a komentáři a Magazínem HN.

⚪︎ Konference Fora elektromobilita 2021 ve dvou dnech, první den elektromobilita (osobní vozidla), druhý den těžká vozidla a vodík.
⚪︎ Více než 60 řečníků z 6 zemí, 400 účastníků, 30 partnerů, 25 vystavovatelů
⚪︎ Public-Private Business snídaně: moderovaná diskuse na téma Elektromobilita v ČR: Nevyhnutelnost a příležitost
⚪︎ Workshop pod vedením zkušených lektorů s důrazem na praktické aspekty elektrifikace fleetů
⚪︎ Speciální vydání HN a Magazínu HN s tématikou elektromobility

Ivana Cmíralová

Jednatel, LEEF Technologies

Ivana Cmíralová, Jednatel, LEEF Technologies

o společnosti

LEEF TECHNOLOGIES

Jsme společnost, která se specializuje na rozvoj projektů v čisté energetice a dopravě. Zabýváme se rovněž analýzami trhu, rozvojovými koncepcemi a strategiemi zavádění nových technologií. Na trhu působíme od roku 2010. Po celou dobu naší existence se zaměřujeme na elektromobilitu, bateriovou akumulaci a technologicky komplexní projekty. V poslední době se věnujeme též projektům zeleného vodíku.

Elektromobilita

Rozvoj dobíjecí infrastruktury, elektrifikace fleetů, pokročilá dobíjecí rešení. Forum elektromobilita. Portál elektromobilita.

Bateriová akumulace

Bateriové systémy a jejich aplikace: podpůrné služby, autonomní vyroba, optimalizace příkonu apod. Druhotné využití EV baterií.

Vodík

Výroba, skladování a distribuce bezemisního a nízkoemisního vodíku. Integrace s OZE a bateriovou akumulací. PPA kontrakty.

komplexní projekty

Integrace více technologií. Optimalizace lokální výroby/spotřeby. Flexibilita pro podpůrné služby. Lokální distribuční sítě. Komunitní energetika.

Náš tým

Dlouholeté zkušenosti zejména z energetiky a financí. Efektivita daná více než pětiletou úzkou spolupráci jádra týmu. Baví nás nová energetika a baví nás to spolu.